Zdokonalte svou němčinu, kurz němčiny vám pomůže

on 12 únor 2016
Vytvořeno: 12 únor 2016

Žijeme v době, kdy je zcela automatické, že každý umí anglicky, nicméně tím už asi nikoho neohromíte, protože její znalost je brána jako automatická součást vašeho dovednostního portfolia. Konkurenční výhodou je bezpochyby znalost i dalšího světového jazyka, kterým je němčina. Jestliže navíc spolupracujete s německy hovořícími kolegy, klienty nebo obchodními partnery, jistě je zaujme, že s nimi hovoříte jejich rodným jazykem. Jazyková škola Berlitz poskytuje svým klientům širokou škálu kurzů němčiny od individuálních kurzů, přes firemní až po online kurzy němčiny. Vybere si opravdu každý.

Jaké kurzy němčiny u nás najdete?

Soukromé kurzy němčiny

Na výběr máte několik různých variant soukromých kurzů němčiny, záleží za jak dlouho se chcete německy naučit nebo své dovednosti zdokonalit.

  • Total Immersion® umožní hovořit německy během 2 až 3 týdnů
  • Premium je kurz, díky němuž se domluvíte již za 3 měsíce.
  • Classic kurz němčiny, u kterého zpozorujete pokroky již po 6 týdnech.
  • Express je jazykovým expressem mezi kurzy němčiny a vy se s ním naučíte německy po 36 hodinách.
  • SPRINT je naším lehkým atletem, se kterým zvládnete němčinu za jeden týden.
  • Warm Up je kurz němčiny, který se zcela přizpůsobí vašim potřebám a cílům.

Firemní kurzy němčiny

Ať již komunikujete se zahraničními partnery nebo se teprve poohlížíte po prvním nadnárodním obchodem, máme pro vás firemní kurzy němčiny. Tyto kurzy jsou velmi oblíbenou variantou zaměstnaneckého benefitu, ale také firemního vzdělávání. Firemní kurzy němčiny jsou vhodné jak pro management společnosti, tak pro všechny zaměstnance, kteří každodenně přichází do kontaktu s kolegy nebo obchodními partnery.

Jazykové kurzy pro firmy sestavujeme dle požadavků a zaměření každé společnosti individuálně. Bereme na zřetel specifické potřeby a cíle každé společnosti. Díky tomu jsou také výsledky mnohem vyšší než kdybychom měli uniformní firemní kurz němčiny.

Kurzy němčiny po telefonu nebo online

Jestliže nemáte dostatek času, abyste docházeli do jazykové školy, pak pro vás máme elegantní řešení. Vybrat si můžete online kurz němčiny, který můžete absolvovat kdykoliv a kdekoliv, kde máte připojení k internetu. Další variantou je kurz němčiny po telefonu. Již název napovídá, jak budete němčinu studovat. Kdekoliv kde máte signál nebo pevnou linku můžete studovat.

Zaujala vás nabídka kurzů němčiny?

Chcete se dozvědět více o konkrétních jazykových kurzech němčiny nebo máte doplňující otázky? Pak nás kontaktujte nás, rádi vám poradíme s vhodným výběrem konkrétního jazykového kurzu přímo pro vás.