Výuka němčiny s ověřenou Berlitz Method®

on 11 květen 2016
Vytvořeno: 11 květen 2016

Dáváte přednost jazykovému kurzu němčiny s lektorem, který se bude věnovat pouze Vám? Máte již dost skupinových kurzů?  Právě pro Vás jsou určeny individuální kurzy němčiny!

Výuka němčiny s metodou Berlitz je efektivní způsob, jak se naučit rozumět a mluvit německy za velmi krátkou dobu, a to již během několik týdnů či měsíců. Jazyková škola Berlitz Praha Vám nabízí soukromé kurzy němčiny přesně podle Vašich potřeb.  Lektor, zároveň rodilý mluvčí, se plně přizpůsobí Vašim potřebám a jazykový kurz tak může probíhat buď ve Vašem zaměstnání, či v pohodlí Vašeho domova anebo u nás v jazykovém centru Berlitz Praha.

Metoda Berlitz

 Touto metodou se učí studenti jazyky na celém světě a jsou jimi nadšeni!

Všechny kurzy vycházejí z následujících aspektů:

•    profesionální lektoři,
•    Vaše potřeby jsou na prvním místě,
•    od začátku mluvíte a myslíte v cílovém jazyce,
•    Berlitz výukové materiály,
•    60 % lekce mluvíte Vy,
•    přesně stanovené cíle výuky,
•    intuitivní gramatika

Kurzy němčiny v Berlitz:

 • Jazykový kurz Total Immersion®

  Jedná se o nejúčinnější způsob, jak se naučit cizí jazyk. Tento jazykový kurz němčiny může trvat po dobu 1-4 týdnů, 5 dní v týdnu v rozsahu 12 lekcí za den. Součástí kurzu je i jedna lekce denně s dvěma lektory najednou a oběd s lektorem v restauraci, který simuluje budoucí obchodní oběd. Systematická práce a konverzace pouze v německém jazyce vede k aktivní komunikaci klienta. Kurz je zároveň velmi oblíbený u klientů, kteří potřebují dosáhnout výrazného pokroku v co nejkratší době.

 • Jazykový kurz Summer/Winter Immersion

  Letní a zimní intenzivní jazykové kurzy němčiny s rodilými mluvčími. Vy sami si vyberete, zda Vám vyhovuje celodenní (8 lekcí denně) či půldenní (4 lekce denně) varianta studia. Důležitým aspektem je velmi účinné zlepšení ústního projevu, jelikož během výuky mluvíte a posloucháte pouze němčinu. Začít s kurzem můžete v rámci našich zimních a letních speciálních kampaní.

 • Jazykový kurz Premium

  3měsíční jazykový kurz je svojí flexibilitou určen pro klienty s omezeným množstvím času, a pro všechny ty, kteří si potřebují lekce individuálně plánovat, ale přesto by se rádi naučili německy rychle a efektivně. Obsah kurzu a časový rozvrh lektor přizpůsobí Vašim individuálním potřebám, jak po stránce časové, tak i obsahové.

 • Jazykový kurz Express

  Intenzivní jazykový kurz metodou Berlitz je tu pro všechny bez ohledu na stávající jazykové znalosti. Kurz je také určen pro ty, kteří se musí efektivně a rychle naučit německý jazyk, či se v něm chtějí zdokonalit. Délka kurzu jsou 4 týdny.

 • Jazykový kurz Classic

  Jazykový kurz němčiny trvá maximálně 8 týdnů. Začít navštěvovat kurz je možné kdykoliv během roku. Samozřejmostí je profesionální lektor, který lekce přizpůsobí Vašim konkrétním potřebám.

 • Jazykový kurz Sprint

  Během jednoho týdne můžete v jazykové škole Berlitz Praha absolvovat 45 lekcí (9 lekcí denně) výuky německého jazyka a naučit se to, co se ostatní učí týdny či měsíce.

Zaujala Vás nabídka výuky němčiny v Praze?

Kontaktujte nás nebo nám zavolejte na telefon 273 136 015 a domluvte si individuální ukázkovou hodinu němčiny zdarma! Poté se rozhodněte, zda máte zájem o kurz němčiny v jazykové škole Berlitz Praha.