Úspěšná německá konverzace - jazyková škola Berlitz

on 22 duben 2016
Vytvořeno: 22 duben 2016

Konverzace je hlavním pilířem výuky v jazykové školy Berlitz. Německy se tak naučíte bez překážek, rychle a přirozeně. Ať už se chcete německy naučit z osobních nebo pracovních důvodů, je pro vás jazyková škola Berlitz správnou volbou. Pod vedením zkušených lektorů získáte jistotu a nebudete se obávat hovořit německy.

Kdo vás bude učit německy?

Lekce němčiny vedou naši zkušení lektoři němčiny, kteří jsou z řad rodilých mluvčích z německy hovořících zemí.

Protože je naší prioritou zajistit našim klientům komplexní jazykové služby, jsou pro nás kvalitní lektoři velmi důležití. Všichni jsou povinni pravidelně absolvovat různá jazyková školení a semináře, kde si zvyšují svou odbornost, prohlubují jazykové znalosti a díky tomu zajistí svým studentům maximální servis.

Varianty kurzů němčiny

Jazyková škola Berlitz svým klientům poskytuje širokou nabídku jazykových kurzů němčiny, ze které si vybere opravdu každý.

  • Soukromé jazykové kurzy němčiny
  • Tyto kurzy jsou vhodné pro ty z vás, kteří raději studují v soukromí, s absolutní soustředěností a největší možnou intenzitou. Lektor je vám celou lekci k dispozici a vaše pokroky jsou díky tomu opravdu markantní.

  • Firemní kurzy němčiny
  • Tento typ kurzu němčiny je vhodný jak pro zaměstnavatele, tak i pro zaměstnance. U zaměstnavatelů jde o velmi oblíbenou formu zaměstnaneckých výhod a způsobu rozšíření znalostí zaměstnanců. Kurzy němčiny pro firmy jsou přizpůsobené konkrétnímu zaměření vaší společnosti a pracovní pozici vašich zaměstnanců. Jazykový lektor může docházet do vaší společnosti nebo dochází vaši zaměstnanci do jazykové školy.

  • Online kurzy a kurzy po telefonu
  • Jakékoliv studium vyžaduje čas. Jestliže patříte k lidem, kteří nemají času nazbyt, neznamená to, že nemůžete studovat němčinu. I pro časově vytížené klienty jsme připravili dvě varianty kurzů němčiny. Stačí mít připojení k internetu s počítačem nebo telefon, poté se stačí přihlásit do virtuální třídy a můžete studovat němčinu, jako byste byli v jazykové škole.

Chcete se dozvědět více

Zaujala vás naše nabídka kurzů němčiny a chcete se dozvědět více? Kontaktujte nás, rádi s vámi vybereme vhodný typ kurzu němčiny a zodpovíme vaše dotazy.