Jazykový kurz němčiny mnoho podob

on 18 březen 2016
Vytvořeno: 18 březen 2016

Ať už se chcete naučit německy z osobních nebo pracovních důvodů, je opravdu důležitý výběr správné jazykové školy. Jestliže se chcete naučit německy a ještě by vás to mělo bavit, pak zvolte jazykovou školu Berlitz, díky jejíž unikátní metodě Berlitz Method® se při učení němčiny budete nejen vzdělávat, ale také dobře bavit.

Zaručíme vám, že se budeme zaměřovat především na vaše potřeby, cíle a požadavky, protože chceme aby se vám studovalo opravdu dobře, efektivně a především rychle.

Kdo vás bude německy učit?

Lektoři jazykové školy Berlitz pochází především z vysokoškolsky vzdělaných profesionálů, kteří jsou nejčastěji z řad rodilých mluvčích z německy hovořících zemí.

Je pro nás prioritou, aby každý jazykový lektor znal specifika a zvláštnosti německého jazyka a neustále si rozšiřoval odbornost různými certifikáty, školeními a semináři.

Vybrat si můžete z mnoha variant kurzů němčiny:

Firemní kurzy němčiny

Kurzy němčiny máme připravené pro malé, střední i velké společnosti, které se zaměřuji na obchod s německy hovořícími obchodními partnery. Tyto firemní kurzy němčiny jsou také velmi oblíbenou variantou zaměstnaneckých výhod pro zaměstnance, u kterých je němčina nezbytnou součástí pracovního procesu.

Pro každou společnost individuálně přizpůsobujeme kurz němčiny dle zaměření konkrétní společnosti a také dle pozice konkrétních účastníků kurzu. Lektor němčiny může docházet do vaší společnosti nebo vaši zaměstnanci do naší jazykové školy.

Individuální kurzy němčiny

V nabídce individuálních kurzů němčiny si můžete vybrat z široké škály kurzů, ve kterých se naučíte za různě dlouhou dobu německy. Záleží na vás, za jak dlouho a jak hluboko chcete prohloubit své znalosti němčiny.
Jaké tedy nabízíme individuální jazykové kurzy?

  • Total Immersion®, při kterém vás naučíme německy během 2 až 3 týdnů.
  • Premium, tento kurz je vhodný především pro ty z vás, kdo chcete umět německy za 3 měsíce.
  • Classic je vhodný hlavně pro časově vytížené studenty, protože první pokrok zaznamenáte již za 6 týdnů.
  • Express němčinou prolétnete již za 36 vyučovacích hodin.
  • SPRINT si zaběhnete s tímto kurzem, kdy se naučíte německy během jednoho týdne.
  • Warm Up je kurz, který se vám zcela přizpůsobí.

Navíc u individuálních kurzů Total Immersion®, Sprint, Express, Classic, Premium nyní získáte studijní materiály v hodnotě 3.100 Kč zdarma.

Online kurzy a kurzy po telefonu

Jestliže nestíháte docházet do jazykové školy osobně, i pro vás máme vhodnou variantu výuky němčiny. Stačí mít telefon nebo připojení k internetu a notebook a zapojit se do online kurzu nebo kurzu po telefonu.

Zaujala vás nabídka kurzů němčiny?

Chcete se dozvědět více o konkrétních jazykových kurzech němčiny nebo máte doplňující otázky? Pak nás kontaktujte, rádi vám poradíme s vhodným výběrem konkrétního jazykového kurzu přímo pro vás.