Jazykové tábory a pobyty pro děti a mládež

on 20 leden 2016
Vytvořeno: 20 leden 2016

Přemýšlíte už o tom, jak budou letos Vaše děti trávit prázdniny, a nejen je? Byli byste nejraději, kdyby svůj volný čas strávily aktivně a nejlépe se přitom zdokonalovaly ve znalostech němčiny? Jazyková škola Berlitz® má ve svém portfoliu několik možností výuky němčiny. Plně věříme, že si vyberete i Vy.

MEZINÁRODNÍ JAZYKOVÉ TÁBORY

Mezinárodní jazykové tábory jsou jistotou, že se Vaše dítě naučí německy, či se v tomto jazyce zdokonalí. Tábory jsou speciálně navrženy pro děti od 7 do 18 let a probíhají po celý rok. Děti zároveň poznají i jiné kultury, zajisté také získají zajímavé zkušenosti.

Vaše děti se jednoduše budou učit cizí jazyk zábavnou formou s ostatními dětmi z celého světa!

LOKALITY MEZINÁRODNÍCH JAZYKOVÝCH TÁBORŮ pro výuku němčiny:

  • Německo
  • Lucembursko
  • Švýcarsko

Podrobnější informace o jednotlivých lokalitách a termínech najdete zde.

Prostřednictvím mezinárodních jazykových táborů je možné se učit také další jazyky, jako jsou angličtina, španělština a francouzština.

Jazyková škola Berlitz může nabídnout Vašim dětem i další možnosti studia němčiny.

LETNÍ JAZYKOVÁ ŠKOLA


Letní jazyková škola je určena pro děti od 8 do 15 let. Cena: 4.995,- (včetně DPH) zahrnuje výuku 5 x 5 lekcí. Výuka probíhá v jazykových centrech v Praze. Samotné studium probíhá v malých skupinkách a při výuce se využívá konverzační Berlitz® metoda, která naučí děti mluvit cizím jazykem rychleji. Po celou dobu je pro Vaše děti zajištěno občerstvení a pitný režim. Výuka probíhá v dopoledních hodinách od 9 do 13 hod.

Termíny letní jazykové školy pro rok 2016:

Červenec: 11. – 15. 7. 2016; 25. – 29. 7. 2016
Srpen: 8. – 12. 8. 2016; 15. – 19. 8. 2016

Zaujali jsme Vás? Pro podrobnější informace nás prosím kontaktujte, rádi Vám obratem odpovíme!