Intenzivní kurz němčiny s rodilým mluvčím v Praze

on 18 červen 2016
Vytvořeno: 18 červen 2016

Intenzivni kurz nemcinyChcete strávit prázdniny aktivně a naučit se cizí jazyk? Učte se německy díky individuálním kurzům v jazykové škole Berlitz Praha!

Výuka němčiny metodou Berlitz je velmi efektivní způsob, jak se naučit mluvit a psát německy, a to již za několik týdnů či měsíců. Jazyková škola Berlitz Praha Vám nabízí individuální kurzy němčiny, které jsou více či méně intenzivní, přizpůsobené Vašim potřebám. Jazykové kurzy probíhají buď v jazykové škole Berlitz Praha, u Vás doma nebo ve Vašem zaměstnání. Samozřejmostí je lektor – rodilý mluvčí.

Kurzy němčiny podle intenzity:

Vyberte si jazykový kurz podle Vašich potřeb a podle toho, jak rychle se potřebujete naučit německý jazyk či si ho chcete zlepšit a procvičit.

 • Jazykový kurz Total Immersion®

  Total Immersion® (Totální ponoření) jedná se o nejúčinnější způsob, jak se naučit německy. Jazykový kurz může trvat po dobu 1-4 týdnů, 5 dní v týdnu. Systematická práce a konverzace pouze v němčině vede k jistotě a aktivní komunikaci studenta. Tento kurz je velmi oblíbený u motivovaných studentů, kteří potřebují dosáhnout výrazného pokroku v co nejkratší době.

 • Jazykový kurz Summer Immersion

  Letní intenzivní jazykové kurzy němčiny s lektory - rodilými mluvčími. Můžete si vybrat buď z kurzu Full Day (5 dní 8 lekcí denně), z kurzu Half Day I (5 dní 4 lekce denně)  či z kurzu Half Day II (10 dní 4 lekce denně). Výrazného pokroku dosáhnete již během jednoho týdne!

 • Jazykový kurz Premium

  Tento 3měsíční jazykový kurz je svojí pružností určen pro ty, kdo mají omezené množství času, potřebují si lekce individuálně plánovat, ale přesto by se rádi naučili německy rychle a efektivně. Obsah kurzu a časový rozvrh je individuální a je zaměřen na témata podle Vašich konkrétních potřeb a požadavků.

 • Jazykový kurz Express

  Intenzivní jazykový kurz je určen všem bez ohledu na dané jazykové znalosti. Taktéž je kurz určen pro ty, kdo se musí efektivně a rychle naučit německy či se chtějí v tomto jazyce zdokonalit. Délka kurzu jsou 4 týdny.

 • Jazykový kurz Classic

  Jazykový kurz němčiny metodou Berlitz  trvá maximálně 8 týdnů. Začít s výukou je možné kdykoliv během roku. Samozřejmostí je lektor, který lekce přizpůsobí Vašim konkrétním potřebám.

 • Jazykový kurz Sprint

  Během jednoho týdne můžete v jazykové škole Berlitz Praha absolvovat denně 9 lekcí výuky němčiny a naučit se to, co ostatním trvá týdny nebo dokonce měsíce.

 

LETNÍ BONUS - ke každému individuálnímu jazykovému kurzu získáte celodenní vstupenku do vodního a saunového světa AQUAPALACE PRAHA ZDARMA!

Chcete se dozvědět více o intenzivních kurzech němčiny v Praze?

Kontaktujte nás e-mailem anebo nám zavolejte na telefonní číslo 273 136 015 a sjednejte si osobní schůzku, na které se dozvíte více o individuálních programech jazykové školy Berlitz Praha.