Akční slevy na jazykové kurzy němčiny

on 20 prosinec 2015
Vytvořeno: 20 prosinec 2015

Vánoce jsou již za dveřmi a Vy ještě stále přemýšlíte, co nadělíte svým blízkým pod stromeček? Buďte originální a pořiďte jim dárkový poukaz ve formě jazykového kurzu němčiny naší Jazykové školy Berlitz. Sami uvidíte, jakou jim uděláte radost!

Právě znalost němčiny je přitom u nás čím dál více žádána. Jazyková škola Berlitz má ve svém portfoliu několik typů jazykových kurzů němčiny.

Jedná se o individuální kurzy, online kurzy, kombinované kurzy a firemní kurzy. Určitě si každý vybere!

Nyní v aktuální akční zimní nabídce, která je platná od 1. 12. 2015 do 29. 2. 2016, nabízíme vybrané jazykové kurzy s výraznými slevami!

WINTER IMMERSION

  • Intenzivní jazykový kurz, vycházející z našeho úspěšného kurzu Total Immersion®. Je zárukou rychlého pokroku v krátké době, již za 2 až 3 týdny. Výuka je vedena rodilými mluvčími a velký důraz je kladen na mluvený projev. Sami si řídíte tempo a náplň výuky. Vybírat si můžete ze tří variant studia. Z celodenního studia - 40 vyučovacích hodin (Full Day), půldenního studia - 20 vyučovacích hodin (Half Day I) a půldenního studia – 40 vyučovacích hodin (Half Day II).

10 LEKCÍ WARM UP + 3 MĚSÍCE CyberTeachers®Coach

  • Jedná se o intenzivní jazykový kurz, vhodný pro jakoukoliv jazykovou úroveň, tedy i pro začátečníky. Po celou dobu jste pod pedagogickým dohledem lektora – rodilého mluvčího. Při výuce se využívá výuková metoda Berlitz. Cena: 9 995,- Kč včetně DPH.

3 MĚSÍCE LICENCE PRO E-LEARNING CyberTeachers®Coach

  • Online jazykový kurz. Vhodný pro ty, kteří se nemůžou dostavovat osobně do jazykové školy. Stačí se jen kdykoliv a kdekoliv připojit přes internet. Při učení máte k dispozici podporu živého kouče, který Vám zodpoví jazykové i technické dotazy. Po celou dobu kurzu máte podporu medií, jakou jsou např. videonahrávky, podcasty, články z tisku, gramatická cvičení atd. Cena: 1 995,- Kč včetně DPH.

TIP!

Jazyková škola Berlitz nabízí možnost ukázkové lekce zdarma!

Zaujali jsme Vás? Pro podrobnější informace nás prosím kontaktujte, obratem Vám rádi vše potřebné sdělíme.