Kurzy němčiny se vstupenkou do Aquapalace zdarma!

on 20 červenec 2016
Vytvořeno: 20 červenec 2016

Kurzy nemciny se vstupenkou do Aquapalace zdarmaPokud chcete strávit léto aktivně Vašim osobním rozvojem, přihlaste se do individuálního kurzu němčiny a začněte studovat již během léta. Nabyté znalosti poté můžete využít jak v zaměstnání, tak například k poznávání německy mluvících zemí.

S efektivní výukou němčiny pomocí metody Berlitz se ve velmi krátké době naučíte psát a mluvit německy, a to již za několik týdnů či měsíců. Jazyková škola Berlitz Praha Vám nabízí individuální kurzy němčiny přizpůsobené na míru Vašim potřebám. Jazykové kurzy probíhají buď v jazykové škole Berlitz Praha, u Vás doma nebo ve Vašem zaměstnání.

Kurzy němčiny podle intenzity:

Vyberte si nejvhodnější jazykový kurz podle toho, jak rychle se chcete naučit německý jazyk či si ho chcete zlepšit.

 • Jazykový kurz Total Immersion®

  Jedná se o nejúčinnější způsob, jak se naučit německy. Jazykový kurz může trvat po dobu 1-4 týdnů, 5 dní v týdnu. Jasně a systematicky zaměřená prací a konverzace pouze v němčině vede ve velmi krátké době k  aktivní komunikaci klienta. Tento kurz je oblíbený u motivovaných studentů, kteří potřebují dosáhnout výrazného pokroku v co nejkratší době.

 • Jazykový kurz Summer Immersion

  Letní intenzivní jazykové kurzy němčiny jsou vedeny lektory - rodilými mluvčími. Můžete si vybrat buď z kurzu Full Day (5 dní 8 lekcí denně), z kurzu Half Day I (5 dní 4 lekce denně) anebo z kurzu Half Day II (10 dní 4 lekce denně). Výraznéhého pokroku dosáhnete již během jednoho týdne!

 • Jazykový kurz Premium

  12 týdenní jazykový kurz je svojí flexibilitou určen všem, kdo mají omezené množství času, ale přesto se chtějí naučit německy rychle a efektivně. Obsah kurzu a časový rozvrh je individuální. Jazykové lekce mohou probíhat v jazykovém centru Berlitz Praha anebo v místě zvoleném klientem.

 • Jazykový kurz Express

  Intenzivní jazykový kurz němčiny je určen všem klientům bez ohledu na danou jazykovou úroveň. Současně je kurz určen pro ty, kdo se musí efektivně a rychle naučit německy nebo se potřebují v tomto jazyce zdokonalit. Délka kurzu jsou 4 týdny.

 • Jazykový kurz Classic

  Tento jazykový kurz němčiny díky metodě Berlitz  trvá maximálně 8 týdnů!  S výukou je možné začít kdykoliv během roku. Výuku vede lektor, který jednotlivé lekce přizpůsobí Vašim individuálním potřebám.

 • Jazykový kurz Sprint

  Během jednoho týdne absolvujete 9 vyučovacích hodin němčiny. Můžete se tak ve velmi krátkém čase naučit to, co ostatním trvá týdny nebo dokonce měsíce

 

Letní bonus jazykové školy Berlitz Praha- ke každému individuálnímu jazykovému kurzu němčiny získáte celodenní vstupenku do vodního a saunového světa AQUAPALACE PRAHA ZDARMA!

Máte zájem se o intenzivních kurzech němčiny dovědět více?

Kontaktujte nás anebo nám zavolejte na telefonní číslo 273 136 015 a domluvte si osobní schůzku, kde se dozvíte více o jednotlivých individuálních programech jazykové školy Berlitz Praha.